* YASAL UYARI

Www.BorsaBeklenti.Com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye, grafik ve yorumlar, iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil, suret ve nam altında olursa olsun herhangi bir karara dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan, yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla kullanıcıya sunulmuştur. Bu sitede yayınlanan dökümandan; eksik bilgi ve/veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan siteyi yönetenler ve siteye yazı yazanlar ile yorumda bulunanlar sorumlu değildir. Genel anlamda, bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan bu site ve içeriği, herhangi bir taahhüdün parçası olmadığından, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar, gerçekleştirilecek işlemler ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu riski üstlenen kişilere aittir ve yalnızca bu kişileri ilgilendirir. Bu sitede yer alan hiçbir "ŞEY", yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; bu amaca hizmet eden kurumlar ve bu hizmeti talep eden şahıslar arasında düzenlenecek sözleşme içeriğine bağlı kalınarak, belli bir ücret karşılığında yürütülür. Bu site tamamen ücretsizdir. Bu sitede yer alan bütün bilgi, belge, tavsiye, yorum, yazı, video, v.b. diğer medya içerikleri, bahse konu bu medyaları ve dosyaları bu siteye koyan kişinin yada yorumcunun kendi kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşlere, sitedeki diğer bilgi ve belgelere dayanarak yapacağınız yatırım, size büyük kazançlar sağlayabileceği gibi tersi biçimde karınızı azaltabilir yada sizi zarara uğratabilir. İstenmeyen bu durumlar ortaya çıktığında, bu duruma sebebiyet verdiği iddia edilen/edilecek olan site sahibinin, siteyi düzenleyenlerin, siteye yazı yazanların ve yorum sahiplerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorumluluk tamamıyla yatırıma karar veren kişinin kendisindedir. Sitede suç teşkil eden, kanunlara, yasal düzenlemelere ve genel kabul görmüş ahlak kurallarına aykırı bir davranış sergilemek yasaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz. Gereği mutlaka yapılacak ve gerekli hallerde adli makamlara bildirimde bulunulacaktır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır. İzinsiz olarak yada kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Not : Bu paragrafın sağ üst köşesindeki eksi butonuna bastığınız taktirde, bir daha bu uyarıyı okumayacaksınız.

Borsa, ne Bir "Para Çekme" makinası ne de "Kolay Para Kazanma" oyunu degildir, aksine tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanin en zorlu arenasıdır.

Gönderen Konu: GOLDS - GOLDAŞ KUYUMCULUK  (Okunma sayısı 38462 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı üretken

• Go - Kyu (Sarı Kuşak)
  • *
  • İtibar: 4
GOLDS - GOLDAŞ KUYUMCULUK
« : Ocak 03, 2011, 17:40:17 »
Borsabeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye, grafik ve yorumlar, iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil, suret ve nam altında olursa olsun herhangi bir karara dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan, yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla kullanıcıya sunulmuştur.

Bu sitede yayınlanan dökümandan; eksik bilgi ve/veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan siteyi yönetenler ve siteye yazı yazanlar ile yorumda bulunanlar sorumlu değildir. Genel anlamda, bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan bu site ve içeriği, herhangi bir taahhüdün parçası olmadığından, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar, gerçekleştirilecek işlemler ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu riski üstlenen kişilere aittir ve yalnızca bu kişileri ilgilendirir.

Bu sitede yer alan hiçbir “ŞEY”, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; bu amaca hizmet eden kurumlar ve bu hizmeti talep eden şahıslar arasında düzenlenecek sözleşme içeriğine bağlı kalınarak, belli bir ücret karşılığında yürütülür.

Bu site tamamen ücretsizdir. Bu sitede yer alan bütün bilgi, belge, tavsiye, yorum, yazı, video, v.b. diğer medya içerikleri, bahse konu bu medyaları ve dosyaları bu siteye koyan kişinin yada yorumcunun kendi kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşlere, sitedeki diğer bilgi ve belgelere dayanarak yapacağınız yatırım, size büyük kazançlar sağlayabileceği gibi tersi biçimde karınızı azaltabilir yada sizi zarara uğratabilir. İstenmeyen bu durumlar ortaya çıktığında, bu duruma sebebiyet verdiği iddia edilen/edilecek olan site sahibinin, siteyi düzenleyenlerin, siteye yazı yazanların ve yorum sahiplerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorumluluk tamamıyla yatırıma karar veren kişinin kendisindedir.

Sitede suç teşkil eden, kanunlara, yasal düzenlemelere ve genel kabul görmüş ahlak kurallarına aykırı bir davranış sergilemek yasaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz. Gereği mutlaka yapılacak ve gerekli hallerde adli makamlara bildirimde bulunulacaktır.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. İzinsiz olarak yada kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

GOLDS  Paylaşımlarımızı buradan yapalım lütfen.
Yukarıda yazmış olduğum kişisel yorumumu içermiş olup, sadece bilgi paylaşımından ibarettir. Lütfen yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.
Her zaman Eğitim ŞART... !!   8)

Çevrimdışı üretken

• Go - Kyu (Sarı Kuşak)
  • *
Ynt: GOLDS - GOLDAŞ KUYUMCULUK
« Yanıtla #1 : Ocak 03, 2011, 17:41:55 »
0,95 ile oldukça güçlendiğini görmekteyiz. istikrarlı bir şekilde işlem hacmide artarak yükselmekte.  Bence takip edilmesi gereken bir hisse.

Yukarıda yazmış olduğum kişisel yorumumu içermiş olup, sadece bilgi paylaşımından ibarettir. Lütfen yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • İtibar: 1222
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
« Yanıtla #2 : Ocak 04, 2011, 22:29:54 »
Goldaş bugün itibarıyla yeniden yükselişe  başlamış görünüyor. endeks terse dönmezse 1.08 TL'ye kısa sürede gelecek gibi. Yakın vade için 1.12 TL beklenebilir. Hissede olmak isteyenler için stop loss (yarın için 1.03) takip edilmek kaydıyla 1.18 TL'nin beklenebileceğini düşünüyorum.

Not: 1.08 sağlam işlem hacmiyle kırılırsa önü çok açılır ve 1.28 seviyelerine kadar soluksuz yükselebilir.
Bulunduğu sektör itibarıyla çok ucuzlamış duruyor. Düşünsenize halka arzedildiğinden beri altın fiyatları kaç katına çıktı ama şirket hala halka arz değerine çok yakın) Temel analiz yapmaya değer bir hisse. Belkide bu fiyatlarda (piyasa değeri 127.200.000 TL) çok ciddi kar barındırıyor. Temel olarak ucuz durumdaysa, tam da yatırım yapıp üzerine oturmalık bir hisse olabilir....

elimde ihlaslarım olmasaydı, yada bu kadar güvenmeseydim şu an bu şirketin herşeyini araştırmaya başlamıştım. zamanım olsa inanın ben yapardım ama layıkıyla yaparsanız bu işler çok uzun sürüyor. yatırımlarını, elindeki altın miktarını, yöneticilerin aldıkları ücretleri, satışları, stokları, v.b. eğer ihlasınız yoksa ve yatırımlık şirket arıyorsanız, siz de bunu yapın derim...
Yukarıdaki analiz, yorum yada yazı tamamıyla kişisel kanaatlerimden oluşmaktadır. Sadece bilgi yada düşüncelerimi yazıyorum, kesinlikle Al-sat-tut tavsiyesi yapmıyorum.
Www.BorsaBeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir

Çevrimdışı üretken

• Go - Kyu (Sarı Kuşak)
  • *
« Yanıtla #3 : Ocak 11, 2011, 12:47:36 »
benim için GOLDS ışıl ışıl parlıyor. ama ek alım yapma konusunda çekingelerim var. Çok güzel bir hareket bekliyorum. Acaba sevgililer gününe mi hazırlanıyor? ne dersiniz dostlar..  8)

Çevrimdışı ŞAH

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • İtibar: 44
« Yanıtla #4 : Ocak 17, 2011, 15:40:31 »
benim için GOLDS ışıl ışıl parlıyor. ama ek alım yapma konusunda çekingelerim var. Çok güzel bir hareket bekliyorum. Acaba sevgililer gününe mi hazırlanıyor? ne dersiniz dostlar..  8)

Çarşambaya kadar 1.03 gördüğünde kısa vadeli alıcılar tahtaya girebilirler. Ajanslara bu kağıt hakkında teknik analizler yada haberler düşebilir. O zaman 1.12 ye kadar kısa bir trade yapılabilir (%10 dan fazla kazanç).
Bence sektöründen dolayı risksiz görünsede, şirket çok karlı olsaydı fiyatı buralarda kalmazdı. Her şeye rağmen teknik olarak ucuzlamış bir hisse.
Borsabeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında ya da al, sat, tut tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun yatırımlar olmadığında, istemediğiniz sonuçlar meydana getirebilir.

Çevrimdışı HÜNKAR

• Administrator
  • Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • İtibar: 120
  • 3 günün hesabına tamah edersen sonsuzu bulamazsın
« Yanıtla #5 : Ocak 19, 2011, 09:35:43 »

GOLDAŞ
Mahkemesinin bitmesini bütün yatırımcıların 4 gözle beklediği hisse, Borsada pirim yapmayan ender kağıtlardan biri.
Çok ciddi sabır gösterebilecekler için uzun vadeli yatırım yapılabilecek bir hisse olan Goldaş, teknik anlamda son derece ucuz bir kağıttır.
Ucuz olması hisseye alım getirmeye yetmeyen hissede şimdilik alım önermiyorum. Ama her daim takibinizde olsun ve hisse harekete başladığında
siz de bu hisseden kar edin isterim.
Hissede kısa vadeli düşünenler için Endekste düşüş durduğunda, 1.03 seviyesinden alım denenebilir.1.03 den aldığınız kağıtları 1.09 dan satabilirsiniz.
Hisseyi toplayan grup tahtaya hakim olduğundan, büyük montanlı alım yapmayın, çarpabilirler...
Ulaşabildiğim, edindiğim bilgileri ve tecrubemi kullanarak teknik analiz ve kısmen temel analiz yapıyorum. Bu analizler sonucu kafamda beliren kanaatlerimi foruma yazıyorum. Yazdıklarım kesinlikle Al-Sat-Tut tavsiyesi içermemektedir. Zarar edecek olan siz olduğunuz için son kararı siz vermelisiniz.

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • İtibar: 17
  • ya nasip
« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2011, 13:59:18 »
netteki farklı forumlardan GOLDS ile ilgili yorumlar ;

""1 haftalık bazda teknik olarak hareketlenmesini beklediğim goldaş hisse senedinden bahsetmek istiyorum. bugün takip edenler bilirler altınbaş holding ykb sn. imam altınbaş' ın da belirttiği gibi mücevher sektöründeki %20 lik ötv nin kalkması an meselesi. bunun ile birlikte sektörde hem yerli hemde yabancı stratejik ortaklık anlamında yeni oluşumların olacağı öngörülüyor. malumunuz goldaş ın fransız banka ile ilgili davaların çoğU lehine sonuçlandı ancak karar yargıtayda, yargıtaydaki sonuçlanma ise ilk çeyrek gibi bekleniyor. büyük ihtimalle goldaş lehine sonuçlanacak. bu gibi 3 çok olumlu ana unsur ile birlikte teknik olarak desteklenen hissede orta vadede hedef fiyat 2,80 - 3,00 öngörülmekte. kısa vadede ise yukarıda belirttiğim tarihler arası 1,31 - 1,50 gibi teknik olarak hareket etmesini beklediğim hissede orta vadede pozisyon almanın çok mantıklı olacağı görüşündeyim. ""
ytd

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #7 : Ocak 19, 2011, 14:00:01 »

""şirket kendi içerisinde ana ortak olan GOLDART holding 40,000,000 lot adet hisseyi 1,05-tl.'den ihraç yolu ile satın alarak şirket sermayesindeki payını %9,56 dan %39,70 e yükseltmiştir. şimdi bu sermaye arttırımına istinaden goldart holdingin 1,05 maaliyetle sahip olduğu 40,000,000 lot adetlik hisse 06/01/2010 tarihinde imkb kotuna dahil edilerek halka açık olan paylar içersinde dolaşımına izin verilmiştir. ancak bu dolaşıma dahil olan 40,000,000 lot adetlik hisseyi goldart holding 06/01/2011 tarihinden itibaren 6 ay boyunca kesinlikle satması söz konusu değildir. malumunuz yorumumdada belirttiğim gibi yargıtay aşamasındaki davaların sonuçlanmasıda ilk çeyrek olarak öngörüldüğünde ve goldart holdingin payını %9,56 dan %39,70 e yükselterek 1,05 den maaliyetlenmesi ve bunu 6 ay kesinlikle satamayacak olması hissenin orta vadede nasıl hareketlenebileceği konusunda olumlu sinyaller vermektedir.""
ytd

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #8 : Ocak 19, 2011, 20:29:39 »
TURKISHBULLS

Goldaş Kuyumculuk 
Günlük Yorum

Bugün bir Doji oluştu. Bu piyasanın yönü hakkında kararsızlığı gösterir ve alıcılarla satıcılar arasındaki savaşı simgeler.

Sistemimiz bugün bir AL-EĞER sinyali verdi. Daha önce onaylanan SAT önerisi 14.01.2011 tarihinde ( 5 ) gün önce, hisse senedi fiyatı 1.07 iken yapılmıştı. O zamandan bu yana GOLDS -2.80% düştü .

Al-EĞER sinyalimiz yeni başlayacak işlem günü için hala geçerli. Bugün AL-EĞER sinyali teyit edilemedi. Ama bugün uzun bir siyah mum (açılış fiyatının epey altında bir kapanış fiyatı) da oluşmadığı için AL-EĞER sinyalinden henüz vazgeçmiş değiliz. Piyasa biraz sabrınızı deniyor. Siz gene bu senet ve ekonomiyle ilgili tüm haber ve bilgileri izleyerek ev ödevinizi yapmaya devam edin.

Boğa formasyonu ile ilgili son karar yeni başlayacak işlem gününde verilecek. Ya AL-EĞER sinyali teyit edilecek ya da artık geçersiz addedilecek. Yeni başlayacak işlem gününde üç teyit koşulundan birinin yerine gelip gelmediğini takip etmeniz ve buna göre karar vermeniz gerekiyor.

ytd

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #9 : Ocak 20, 2011, 22:10:43 »
CCI dibe vurdu, buradan başını artık yukarı çevirmesi lazım, bir tepki yükselmesinde 3-4 kademe yukarıdan satılabilir.
ytd

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #10 : Ocak 22, 2011, 14:09:24 »
...
ytd

Çevrimdışı HÜNKAR

• Administrator
  • Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
« Yanıtla #11 : Ocak 22, 2011, 15:44:00 »
netteki farklı forumlardan GOLDS ile ilgili yorumlar ;""1 haftalık bazda teknik olarak hareketlenmesini beklediğim goldaş hisse senedinden bahsetmek istiyorum. bugün takip edenler bilirler altınbaş holding ykb sn. imam altınbaş' ın da belirttiği gibi mücevher sektöründeki %20 lik ötv nin kalkması an meselesi. bunun ile birlikte sektörde hem yerli hemde yabancı stratejik ortaklık anlamında yeni oluşumların olacağı öngörülüyor. malumunuz goldaş ın fransız banka ile ilgili davaların çoğU lehine sonuçlandı ancak karar yargıtayda, yargıtaydaki sonuçlanma ise ilk çeyrek gibi bekleniyor. büyük ihtimalle goldaş lehine sonuçlanacak. bu gibi 3 çok olumlu ana unsur ile birlikte teknik olarak desteklenen hissede orta vadede hedef fiyat 2,80 - 3,00 öngörülmekte. kısa vadede ise yukarıda belirttiğim tarihler arası 1,31 - 1,50 gibi teknik olarak hareket etmesini beklediğim hissede orta vadede pozisyon almanın çok mantıklı olacağı görüşündeyim. ""

Bu yazılanlar piyasanın bildiği ve gerçekleştiğinde çok ciddi pirim yaptıracak bilgiler. Burası borsa ve yargıtay şirket'in istediği yönde karar verirse hissedarlar karlı çıkar, aksi durumu düşünmek bile istemiyorum.

Teknik anlamda 1.03 yada altından hisseyi alanların kısa vadeli ilk hedefleri 1.10- 1.14 bandı olmalıdır. Hissenin kısa vadeli indikatörleri çok olumlu olmasının yanında orta vadeli indikatörleri de çok olumsuz seyretmektedir. Risk alabilirliğe bağlı olarak buralardan (1.10-1.14 bandı) realize yapılmasını uygun görmekle birlikte, seçime kadar bu hisseyi elinde tutabilecek ve hissenin 0.9* lere düşmesine aldırmayacak sabrı gösterebilecekler hissede pozisyon alabilirler kanaatindeyim. Haberlerin iyi gelmesi halinde hisse kolayca 2 Lira fiyatlarını görebilir. Riskli ama çok kazançlı olabilecek bir hisse.
Ulaşabildiğim, edindiğim bilgileri ve tecrubemi kullanarak teknik analiz ve kısmen temel analiz yapıyorum. Bu analizler sonucu kafamda beliren kanaatlerimi foruma yazıyorum. Yazdıklarım kesinlikle Al-Sat-Tut tavsiyesi içermemektedir. Zarar edecek olan siz olduğunuz için son kararı siz vermelisiniz.

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #12 : Ocak 22, 2011, 19:52:29 »
Bu yazılanlar piyasanın bildiği ve gerçekleştiğinde çok ciddi pirim yaptıracak bilgiler. Burası borsa ve yargıtay şirket'in istediği yönde karar verirse hissedarlar karlı çıkar, aksi durumu düşünmek bile istemiyorum.

Teknik anlamda 1.03 yada altından hisseyi alanların kısa vadeli ilk hedefleri 1.10- 1.14 bandı olmalıdır. Hissenin kısa vadeli indikatörleri çok olumlu olmasının yanında orta vadeli indikatörleri de çok olumsuz seyretmektedir. Risk alabilirliğe bağlı olarak buralardan (1.10-1.14 bandı) realize yapılmasını uygun görmekle birlikte, seçime kadar bu hisseyi elinde tutabilecek ve hissenin 0.9* lere düşmesine aldırmayacak sabrı gösterebilecekler hissede pozisyon alabilirler kanaatindeyim. Haberlerin iyi gelmesi halinde hisse kolayca 2 Lira fiyatlarını görebilir. Riskli ama çok kazançlı olabilecek bir hisse.

aynen dediğiniz gibi yaptım son 2 gündür, 03 ve altından ufaktan aldım, amaç hisseyi denemek babında... bakalım bu hafta 1.10 u görür müyüz ? :)))
ytd

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #13 : Ocak 28, 2011, 16:26:41 »
bugün 1.00 da kapatırsak iyi olacak...
ytd

Çevrimdışı üretken

• Go - Kyu (Sarı Kuşak)
  • *
« Yanıtla #14 : Ocak 31, 2011, 12:32:47 »
tekrar 0,95 seviyesine dokunup destek aldık... Umarım 1 altı seviyeleri son görüşümüz olur...

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #15 : Şubat 01, 2011, 18:56:21 »
nihayet bir doji oluştu, buradan hızlı bir tepki vermesi lazım, tekrar 1,01-1,05 bandına oturmak üzere, umalım :))
ytd

Çevrimdışı HÜNKAR

• Administrator
  • Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
« Yanıtla #16 : Mart 06, 2011, 02:14:20 »
""1 haftalık bazda teknik olarak hareketlenmesini beklediğim goldaş hisse senedinden bahsetmek istiyorum. bugün takip edenler bilirler altınbaş holding ykb sn. imam altınbaş' ın da belirttiği gibi mücevher sektöründeki %20 lik ötv nin kalkması an meselesi. bunun ile birlikte sektörde hem yerli hemde yabancı stratejik ortaklık anlamında yeni oluşumların olacağı öngörülüyor. malumunuz goldaş ın fransız banka ile ilgili davaların çoğU lehine sonuçlandı ancak karar yargıtayda, yargıtaydaki sonuçlanma ise ilk çeyrek gibi bekleniyor. büyük ihtimalle goldaş lehine sonuçlanacak. bu gibi 3 çok olumlu ana unsur ile birlikte teknik olarak desteklenen hissede orta vadede hedef fiyat 2,80 - 3,00 öngörülmekte. kısa vadede ise yukarıda belirttiğim tarihler arası 1,31 - 1,50 gibi teknik olarak hareket etmesini beklediğim hissede orta vadede pozisyon almanın çok mantıklı olacağı görüşündeyim. ""
Uzun zamandır yatırımcısını üzen hissenin orta vadeli indikatörleri alım yönünde sinyal vermeye başladı. Nisan ortasına kadar mahkeme nihai kararlarının gelmesini beklediğimden, sabırlı yatırımcılar bu hisseyi portföylerine katmak amaçlı takip edebilirler.
Temel olarak özsermayesine göre ucuz fiyatlardan işlem görüyor. Tahtada manipülasyon yapıldığını düşünüyorum. Karlılığı çok çok fazla görülmüyor. Bu hissede bir şeyler var ama açıklanıncaya kadar öğrenme şansımız yok.

Teknik olarak 0.91 seviyesindeki sağlam desteğinde tutunamayan hisse'nin, 15 gün içerisinde, yeni dip arayışının sonucu olarak taban oluşturması beklenmelidir. Belkide 0.60 seviyesi denenebilir. 0.60 seviyesi görünürse, bu seviyelerden sabırla uzun vade için bu hisseye yatırım yaparım. Hisseyi 15 gün için çok yakından takip etmekte fayda görüyorum.

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
« Yanıtla #17 : Mart 09, 2011, 10:51:05 »
Goldaşı takip edenler buraya. Goldaş zamanı geliyor gibi. Tahta güzel görünmeye başladı. Goldaşdan siz neler bekliyorsunuz? Goldaş hakkında bilgisi olan var mı? Mahkeme ne zaman sonuçlanıyor. Özel bilgisi olup da paylaşan olursa, şimdiden teşekkürler.
Yukarıdaki analiz, yorum yada yazı tamamıyla kişisel kanaatlerimden oluşmaktadır. Sadece bilgi yada düşüncelerimi yazıyorum, kesinlikle Al-sat-tut tavsiyesi yapmıyorum.
Www.BorsaBeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
« Yanıtla #18 : Mart 09, 2011, 11:21:02 »
Goldaşda neler oluyor. Takip eden yok mu?

Çevrimdışı Dodo

• Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • ya nasip
« Yanıtla #19 : Mart 09, 2011, 11:51:15 »
Goldaşda neler oluyor. Takip eden yok mu?

var tabiki ama ne olduğunu kimse anlamış değil :)

kendi aldıkları 40M lot u 6 ay boyunca piyasada satamayacaklar, fakat takaslardan bakıldığında en son 14M lotu el altından dağıttıkları da konuşuluyor, ortalık birazcık karışık, 090-100 lı seviyelerden almıştım ama düşüşte yeni alım yapmadım ve bekliyorum, şu anda tekniğin değilde py nin ne yapacağı merak konusu
ytd

İnternetteki en TEMİZ ve en FAYDALI borsa platformuna HOŞGELDİNİZ.

Unutmayın "BİLGİ, PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR". Sağlık, mutluluk, huzur ve hayırlı kazançlar dileriz.

* HİSSE ANALİZ

* Sohbet (Beta)

Yenile Geçmiş
  • eddie: Burakuyg: Eline sağlık:) Bu aralar fena gitmiyor. index yakalamıştım çıktım. algyo vardı ondan da çıktım. şimdi bakınıyorum .sevindim.bereketli olsun.
    Bugün, 16:44:58
  • Burakuyg: Eline sağlık:) Bu aralar fena gitmiyor. index yakalamıştım çıktım. algyo vardı ondan da çıktım. şimdi bakınıyorum .
    Bugün, 16:42:57
  • eddie: Burakuyg: Bir boşluk da ESCOM bakabilirmisin. dayanamadım,sayfasında yorumladım bile kardeşim.
    Bugün, 16:20:12
  • eddie: Burakuyg: Bir boşluk da ESCOM bakabilirmisin.  akşama bakayım kardeşim.
    Bugün, 16:12:19
  • Burakuyg: Bir boşluk da ESCOM bakabilirmisin.
    Bugün, 16:08:20
  • Burakuyg: PAylaşımların içinde tekrardan teşekkürler Eddie kardeşim. Umarım CEO hocam ve Demir kardeşim de hergün birşeyler paylaşırlar.
    Bugün, 16:06:29
  • Burakuyg: herkesin kandili mübarek olsun.
    Bugün, 16:05:41
  • Burakuyg: selamlar Eddie kardeşim.
    Bugün, 16:05:32
  • eddie: plushmurat, Burakuyg, izmirimizmir    , selamlar arkadaşlar
    Bugün, 15:46:51
  • eddie: hayırlı işler
    Bugün, 15:45:57
  • eddie: selamün aleyküm arkadaşlar
    Bugün, 15:45:37
  • demir.rx: BİZİM BORSA YANİ
    Dün, 00:36:49
  • demir.rx: BORSA GİDERKEN DOLAR GİDERMİ GİDER
    Dün, 00:36:03
  • demir.rx: GELSEDE  TEKRAR TOPLAR PİYASANIN OLUŞMASI LAZIM OLUSUM İÇİN EN UFAK BİR GORUNTU YOK VERMELERİ İÇİN DOWU
    Dün, 00:34:24
  • demir.rx: YANİ SU ORTAMDA DOWA CİDDİ SATIŞ GELMEZ
    Dün, 00:33:22
  • demir.rx: PARİTE VE ALTINI UNUTTUK
    Dün, 00:32:10
  • demir.rx: YANİ SU BİR TANESİ VERSE DİĞERİ  TOPLAR VERENİ
    Dün, 00:28:47
  • demir.rx: DOW,DOW FUTURE,S&P500,NASDAG,DAX,NİKEİ, GRAFİKLERİ HEPSİ BİRBİRİNDEN FARKLI GORUNTULERİ VAR
    Dün, 00:28:14
  • demir.rx: DOW FUTURE YARINKİ GÖRÜNTÜSÜ HEM NEGATİF HEM POZİTİF
    Dün, 00:13:39
  • demir.rx: VOBU BİRAZ FAZLA VERDİLER TEORİ FİYATININ ALTINDA KAPANIŞ YAPTI
    Dün, 00:12:47
  • demir.rx: ACIGA SATIŞLARDA SINIRLI YAPILMIŞ
    Dün, 00:12:10
  • demir.rx: VOB DADA MAL CIKISI YOK BUGUN İTİBARİ İLE
    Dün, 00:11:54
  • demir.rx: BANAKALAR GARANA AYAK UYDURMADI FARKINDAYSANIZ SADECE SINIRLI EŞLİK ETTİ
    Dün, 00:11:34
  • demir.rx: GARAN HEM GRAFİĞİNİ RAHATLATTI HEMDE PİYASAYI RAHATLATTI SABAHTAN VERMEYE BASLASAYDI BİR KAÇ GUNE YAYAMAYA GEREK OLMAYACAKTI VSVSVSVSV İŞTE
    Dün, 00:10:42
  • demir.rx: CUMADAN MALDA KALANLAR VSVSVSVSV BUGUNUN DOW FUTURE OLUMLU GÖRÜNTÜSÜ VARDI  AMA OLUMLU GÖRÜNTUYU OLUMSUZA CEVİRECEĞİNİ KESTİRMEK ÖNEMLİ
    Dün, 00:09:17
  • demir.rx: EĞER PİYASA SABAHTAN VERMEYE BASLASAYDI PİYASA YAPICILARININ KARI DAHA YUKSEK OLURDU
    Dün, 00:08:03
  • demir.rx: BUGUN GARAN SUREKLİ SATTI DOWU BİLİYORDU DÜSÜŞ GERCEKLEŞECEĞİNİ BENDE DOWUN DUN DUSECEĞİNİ TAHMİN EDİYORDUM OLMADI BUGUN VERDİ VERDİKTEN SONRA BUGUN TEKRAR TOPARLAYACAGINIDA KESTİRMEK LAZIM VE YARININ ACILIŞINI KESTİRMEK LAZIM  GENEL PİYASA ANLAYISINDA
    Dün, 00:07:08
  • demir.rx: KAR REALİZASYONU GELDİ DİYELİM SONRA YATAYA ALIP HABERLE DÜSÜRLER STRATEJİ SAYMAKLA BİTMEZ ÖNEMLİ OLAN İSTAHI GÖRMEK
    Dün, 00:05:08
  • demir.rx: DOWDA HERKESİN TAKILDIĞI MOD SU 2 TEPE YAPMIŞ 3 TEPEYİ YAPMAMIŞ VE SUREKLİ YUKARI GİTMİŞ EŞİTTİR DAHA ÖNCE YAPILAN 2 TEPE ÖNEMİNİ YİTİRMİŞ  SUNAKİ DEVAM EDEN TEPE ONEMLİ TEPEYİDE AŞAĞIYA VERMEK İNDİRMEK İÇİN HİKAYE LAZIM İLK ÖNCE HAZIRLIK SONRA ENDEKSLER DUSER KENDİ BASINA BİR ENDEKS DUSERSE ARKASINDAN HABER GELME ORANI YUZDE 95 TİR
    Dün, 00:04:04
  • demir.rx: SUAN HALEN İSTAH VAR DOWDA
    Dün, 00:01:43