* YASAL UYARI

Www.BorsaBeklenti.Com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye, grafik ve yorumlar, iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil, suret ve nam altında olursa olsun herhangi bir karara dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan, yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla kullanıcıya sunulmuştur. Bu sitede yayınlanan dökümandan; eksik bilgi ve/veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan siteyi yönetenler ve siteye yazı yazanlar ile yorumda bulunanlar sorumlu değildir. Genel anlamda, bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan bu site ve içeriği, herhangi bir taahhüdün parçası olmadığından, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar, gerçekleştirilecek işlemler ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu riski üstlenen kişilere aittir ve yalnızca bu kişileri ilgilendirir. Bu sitede yer alan hiçbir "ŞEY", yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; bu amaca hizmet eden kurumlar ve bu hizmeti talep eden şahıslar arasında düzenlenecek sözleşme içeriğine bağlı kalınarak, belli bir ücret karşılığında yürütülür. Bu site tamamen ücretsizdir. Bu sitede yer alan bütün bilgi, belge, tavsiye, yorum, yazı, video, v.b. diğer medya içerikleri, bahse konu bu medyaları ve dosyaları bu siteye koyan kişinin yada yorumcunun kendi kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşlere, sitedeki diğer bilgi ve belgelere dayanarak yapacağınız yatırım, size büyük kazançlar sağlayabileceği gibi tersi biçimde karınızı azaltabilir yada sizi zarara uğratabilir. İstenmeyen bu durumlar ortaya çıktığında, bu duruma sebebiyet verdiği iddia edilen/edilecek olan site sahibinin, siteyi düzenleyenlerin, siteye yazı yazanların ve yorum sahiplerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorumluluk tamamıyla yatırıma karar veren kişinin kendisindedir. Sitede suç teşkil eden, kanunlara, yasal düzenlemelere ve genel kabul görmüş ahlak kurallarına aykırı bir davranış sergilemek yasaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz. Gereği mutlaka yapılacak ve gerekli hallerde adli makamlara bildirimde bulunulacaktır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır. İzinsiz olarak yada kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Not : Bu paragrafın sağ üst köşesindeki eksi butonuna bastığınız taktirde, bir daha bu uyarıyı okumayacaksınız.

Borsa, ne Bir "Para Çekme" makinası ne de "Kolay Para Kazanma" oyunu degildir, aksine tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanin en zorlu arenasıdır.

Gönderen Konu: MNDRS - MENDERES TEKSTİL  (Okunma sayısı 2413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SATIŞ İNDİKATÖRÜ

• San - Kyu (Yeşil Kuşak)
  • *
  • İtibar: 12
MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« : Ocak 27, 2011, 16:14:00 »
YASAL UYARI
Www.BorsaBeklenti.Com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye, grafik ve yorumlar, iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil, suret ve nam altında olursa olsun herhangi bir karara dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan, yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla kullanıcıya sunulmuştur. Bu sitede yayınlanan dökümandan; eksik bilgi ve/veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan siteyi yönetenler ve siteye yazı yazanlar ile yorumda bulunanlar sorumlu değildir. Genel anlamda, bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan bu site ve içeriği, herhangi bir taahhüdün parçası olmadığından, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar, gerçekleştirilecek işlemler ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu riski üstlenen kişilere aittir ve yalnızca bu kişileri ilgilendirir. Bu sitede yer alan hiçbir "ŞEY", yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; bu amaca hizmet eden kurumlar ve bu hizmeti talep eden şahıslar arasında düzenlenecek sözleşme içeriğine bağlı kalınarak, belli bir ücret karşılığında yürütülür. Bu site tamamen ücretsizdir. Bu sitede yer alan bütün bilgi, belge, tavsiye, yorum, yazı, video, v.b. diğer medya içerikleri, bahse konu bu medyaları ve dosyaları bu siteye koyan kişinin yada yorumcunun kendi kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşlere, sitedeki diğer bilgi ve belgelere dayanarak yapacağınız yatırım, size büyük kazançlar sağlayabileceği gibi tersi biçimde karınızı azaltabilir yada sizi zarara uğratabilir. İstenmeyen bu durumlar ortaya çıktığında, bu duruma sebebiyet verdiği iddia edilen/edilecek olan site sahibinin, siteyi düzenleyenlerin, siteye yazı yazanların ve yorum sahiplerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorumluluk tamamıyla yatırıma karar veren kişinin kendisindedir. Sitede suç teşkil eden, kanunlara, yasal düzenlemelere ve genel kabul görmüş ahlak kurallarına aykırı bir davranış sergilemek yasaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz. Gereği mutlaka yapılacak ve gerekli hallerde adli makamlara bildirimde bulunulacaktır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır. İzinsiz olarak yada kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Borsa, ne Bir "Para Çekme" makinası ne de "Kolay Para Kazanma" oyunu degildir, aksine tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanin en zorlu arenasıdır.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Çevrimdışı HÜNKAR

• Administrator
  • Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • İtibar: 120
  • 3 günün hesabına tamah edersen sonsuzu bulamazsın
MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« Yanıtla #1 : Ocak 30, 2011, 19:38:29 »
17.01.2011
RAPOR-PİYASALARDA HAFTALIK GELİŞMELER/BEKLENTİLER(GLOBAL MENKUL DEĞERLER)

MENDERES TEKSTİL

Teknik Analiz:
Hisse senedinde 0,85 seviyesinden baslayan düsüs hareketinin 0,60 seviyesinde son bulması ardından yeniden zirve seviyelerine güçlü bir hareket baslamıstır. 0,75 seviyesinin destek olarak korunmasını ve yeniden zirve seviyesini zorlamasını bekliyoruz.

Ulaşabildiğim, edindiğim bilgileri ve tecrubemi kullanarak teknik analiz ve kısmen temel analiz yapıyorum. Bu analizler sonucu kafamda beliren kanaatlerimi foruma yazıyorum. Yazdıklarım kesinlikle Al-Sat-Tut tavsiyesi içermemektedir. Zarar edecek olan siz olduğunuz için son kararı siz vermelisiniz.

Çevrimdışı HÜNKAR

• Administrator
  • Ni - Kyu (Mavi kuşak)
  • *
  • İtibar: 120
  • 3 günün hesabına tamah edersen sonsuzu bulamazsın
Ynt: MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« Yanıtla #2 : Ocak 30, 2011, 19:47:48 »
Hisseye yatırım yapmak için 0.56-0.58 bandındaki güçlü desteğine geri çekilmesi beklenmelidir. Hisse bu seviyelerde taban oluşumu gerçekleştirebilirse alım yapılabilir. Risk taşıma kapasitesine göre ve alım yapıldığı anda hissenin durumuna göre bir hedef belirlenmelidir. Alım yapıldıktan sonra satış yeri ile ilgili özelden soru sorarsanız, burada cevaplarım. Alım yapıldıktan sonra %5 zarar, stop loss çalıştırmayı gerektirir.
Ulaşabildiğim, edindiğim bilgileri ve tecrubemi kullanarak teknik analiz ve kısmen temel analiz yapıyorum. Bu analizler sonucu kafamda beliren kanaatlerimi foruma yazıyorum. Yazdıklarım kesinlikle Al-Sat-Tut tavsiyesi içermemektedir. Zarar edecek olan siz olduğunuz için son kararı siz vermelisiniz.

talcid

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 06, 2011, 21:35:36 »
bilmeniz gereken defter değeri 1200 tl.yt değildir ;D

Çevrimdışı mind

• Shi - Kyu (Turuncu Kuşak)
  • *
  • İtibar: 23
  • Herşey beyinde başlar.
« Yanıtla #4 : Haziran 14, 2011, 00:21:38 »
karlılığı en iyi tekstil şirketi. dikkatimi çekti, sizin de dikkatinizi çeksin diye uyarmak istedim.
buraya, kazananlarla ve iyi hisseler bulanlarla ortaklık yapmak için yazıyorum. bilgi paylaştıkça büyür düşüncesine çok fazla inanıyorum. yazdıklarımla al/sat kararı vermeyin, mutlaka inceleyin. izinsiz yatırım danışmanlığı yapmak suç olduğundan tavsiye vermiyorum. sadece fikirlerimi paylaşıyorum.

Çevrimdışı mind

• Shi - Kyu (Turuncu Kuşak)
  • *
  • İtibar: 23
  • Herşey beyinde başlar.
« Yanıtla #5 : Haziran 22, 2011, 12:11:56 »
Hisseye yatırım yapmak için 0.56-0.58 bandındaki güçlü desteğine geri çekilmesi beklenmelidir. Hisse bu seviyelerde taban oluşumu gerçekleştirebilirse alım yapılabilir. Risk taşıma kapasitesine göre ve alım yapıldığı anda hissenin durumuna göre bir hedef belirlenmelidir. Alım yapıldıktan sonra satış yeri ile ilgili özelden soru sorarsanız, burada cevaplarım. Alım yapıldıktan sonra %5 zarar, stop loss çalıştırmayı gerektirir.

hocam ne dersiniz, menderes almak için doğru zamanlar geliyormu sizce? bu hisse hakkında duyumu olan var mı?
buraya, kazananlarla ve iyi hisseler bulanlarla ortaklık yapmak için yazıyorum. bilgi paylaştıkça büyür düşüncesine çok fazla inanıyorum. yazdıklarımla al/sat kararı vermeyin, mutlaka inceleyin. izinsiz yatırım danışmanlığı yapmak suç olduğundan tavsiye vermiyorum. sadece fikirlerimi paylaşıyorum.

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • İtibar: 1224
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« Yanıtla #6 : Aralık 12, 2011, 14:40:44 »

Hisse 11 eylülde 0.53 TL gördü ve ogünden beri yükseliyor. En yüksek 1.10 gördü ve evvelki hafta 1.07 zirvesinden geri döndü. Menderes dezavantajlı sektörünün yanında çok karlı bir şirket. Uzun vadede şirket olarak daha da fazla güçlenmesi beklenebilir fakat teknik olarak bir süredir güçsüz duruyor. 0.89 daki desteği çalışırsa stop loss seviyesini kısa tutmak kaydıyla alım yapılabilir. Dikkat stop loss %2 den fazla alınmamalıdır kanaatindeyim.
Yukarıdaki analiz, yorum yada yazı tamamıyla kişisel kanaatlerimden oluşmaktadır. Sadece bilgi yada düşüncelerimi yazıyorum, kesinlikle Al-sat-tut tavsiyesi yapmıyorum.
Www.BorsaBeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« Yanıtla #7 : Aralık 28, 2011, 16:05:57 »
0.96 da 391 bin lot alış var. Sıraya girsem gelirmi acaba?:)
Yukarıdaki analiz, yorum yada yazı tamamıyla kişisel kanaatlerimden oluşmaktadır. Sadece bilgi yada düşüncelerimi yazıyorum, kesinlikle Al-sat-tut tavsiyesi yapmıyorum.
Www.BorsaBeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
« Yanıtla #8 : Aralık 28, 2011, 16:21:53 »
0.96 da 391 bin lot alış var. Sıraya girsem gelirmi acaba?:)

Verdiler:)

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
MENDERES TEKSTİL'İN VERGİ DAİRESİNE SUNDUĞU TABLODA 2012 YILI 6 AYLIK NET DÖNEM KARI 11.246.908TL

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« Yanıtla #10 : Eylül 25, 2012, 21:59:38 »
Evvelki cuma Yapı Krediden 1.5 milyon lota yakın mal verdiler (halk dan da 515 bin lot), geçen çarşamba da takaslara 13.1 milyon lotluk yeni hisseler geldi ve ilk 20 aracı kuruma dağıldı. Yapı Krediden geçen cuma da 1.8 milyon lot verdiler. Bugün 2. seansta da buldukları alıcıya verdiler gibi bir izlenim oluştu. Yakından takip etmediğim için tam anlayamadım ama takaslardaki bu devinime bakarsak hisse yakın zamanda önemli hareketlere gebe gibi duruyor...

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« Yanıtla #11 : Kasım 22, 2012, 11:41:04 »
Alıntı
azhalat: S.A CEO HOCAM BİR RİCAM OLACAK SİZDEN MENDERES TEKSİTİLİN DURUMUNU BİR İNCELRMİSİNİZ AL YÖNÜNDE TAVSİYELER VAR BURALARDAN ALINIRMI ZAHMETİNİZE RAHMET OLSUN
Bugün, 10:29:33

Çok sevdiğim bir şirket ama son zamanlarda kötü satışlar yedi. Bunda aktif büyümesinin negatif olmasının rolü de vardır. Ama benim için aslolan faaliyet giderlerinin satışlara oranı arttı. Bu varsa acabalarım başlıyor. Bilançolarını didik didik etmedim ama sanırım şirket duraklama dönemine girdi. Sektöründeki beklentiler ve bu temel görüntü de şirket hisselerinde satış getiriyor.

Özellikle 0.60 altına düşmesini hoş karşılamadım. Dünkü 15 milyon lotluk işlem hacmi de buna tuz biber ekti. Bu şartlar altında bu şirketin hisselerine yatırım yapacaksam, şirketin girdilerini ve çıktılarını çok ciddi biçimde sorgulamak ve soruşturmak isterim. Özellikle dipnotlarını çok iyi okumak gerek.

Sonuç olarak 0.60 altında kaldığı sürece uzak durmak gerek. Yüksek hacimle 0.60 üzerine çıkarsa, yeniden bakarız ama bence şimdilik uzak durulmalı.

Çevrimdışı CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
MNDRS - MENDERES TEKSTİL
« Yanıtla #12 : Aralık 13, 2012, 09:34:36 »
Çok sevdiğim bir şirket ama son zamanlarda kötü satışlar yedi. Bunda aktif büyümesinin negatif olmasının rolü de vardır. Ama benim için aslolan faaliyet giderlerinin satışlara oranı arttı. Bu varsa acabalarım başlıyor. Bilançolarını didik didik etmedim ama sanırım şirket duraklama dönemine girdi. Sektöründeki beklentiler ve bu temel görüntü de şirket hisselerinde satış getiriyor.

Özellikle 0.60 altına düşmesini hoş karşılamadım. Dünkü 15 milyon lotluk işlem hacmi de buna tuz biber ekti. Bu şartlar altında bu şirketin hisselerine yatırım yapacaksam, şirketin girdilerini ve çıktılarını çok ciddi biçimde sorgulamak ve soruşturmak isterim. Özellikle dipnotlarını çok iyi okumak gerek.

Sonuç olarak 0.60 altında kaldığı sürece uzak durmak gerek. Yüksek hacimle 0.60 üzerine çıkarsa, yeniden bakarız ama bence şimdilik uzak durulmalı.
Alıntı
atmacatuncay: MENDERES TEKSTİL  yorumunuzu da alabilir miyim?
Dün, 23:23:13

0.58 e yaklaşınca uzun vadeli alım yeri olacağını düşünüyordum ama altında kapanışlar yapınca bu düşüncemden de vazgeçtim. 0.47  seviyesi, o da olmazsa 0.35 seviyesine düşmesini bekleyeceğim. Mal toplama operasyonu yeni başladı gibi. Uzun vadeli göstergeler, güçsüzlüğün 6-7 ay daha devam edebileceği şekilde. Bence...

Çevrimdışı Tevfik Aziz GÖKTÜRK

• Borsacı

• Go - Kyu (Sarı Kuşak)
  • İtibar: 46
  • Borsa oyun değil strateji dağıdır.
« Yanıtla #13 : Ocak 15, 2013, 12:04:04 »
Menderesin temelini bozdular gibi, bu kadar kesin konuşmak için erken davranmışsınız. Bence epey mal dağıtıldı ve bunları toplamak uzun sürer. Bu sene olur mu derseniz, Allah bilir...

Alıntı
Eyşan Dilbir 10.8.2011 dibi ile 22.11.2012 dibi 2 li dip oluşturmaz mı hocam . ? 0,52 leri stop loss olarak görüp senede girilebilir m i ?

Eyşan hanım teknik olarak "UZUN VADELİ" alım düşünülebilir belki ama temel olarak bir süre daha hisse fiyatının üzerine basılacağını ve mal toplanmaya çalışılacağını düşünüyorum. Diğer taraftan şirketin işleri gerçekten bozulduysa (ki sanmıyorum) o zaman zaten uzak durmak gerek. Ben borsaya yatırımı sadece teknik analize göre yapmam. Bu şirketin YENİ beklentisi var mı ona bakarım. Ufukta küçük ihtimal de olsa yeni bir beklenti var ise, teknik analiz kullanarak kendimce belirlediğim bir SÜRE için yatırım yaparım.

http://www.facebook.com/groups/borsatemelanaliz/
Her şey üstüne üstüne geliyorsa, belki de sen ters gidiyorsundur. Borsa, ne bir "para çekme" makinası ne de "kolay para kazanma" oyunu degildir, aksine tek silahı bilgi ve tecrübe olan, dünyanin en zorlu arenasıdır. Strateji geleceği planlamaktır. Stratejiniz yoksa yazdıklarıma kulak asmayın.

Çevrimdışı eddie

• Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • İtibar: 111
  • ayinesi iştir kişinin,lafa bakılmaz
« Yanıtla #14 : Temmuz 23, 2014, 21:27:35 »
açığa satışlar;

Yazdığım ve paylaştığım hiçbir yazı yada grafik yatırım tavsiyesi olmayıp,kendi şahsi kurgumdan ibarettir.Alım-satım önerisi olarak algılanmamalı.kesinlikle zarar edebilirsiniz.

İnternetteki en TEMİZ ve en FAYDALI borsa platformuna HOŞGELDİNİZ.

Unutmayın "BİLGİ, PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR". Sağlık, mutluluk, huzur ve hayırlı kazançlar dileriz.

* HİSSE ANALİZ

* Sohbet (Beta)

Yenile Geçmiş
  • demir.rx: dow future gunluk goruntu yem dow spottaki gunluk goruntu gercek gunluk goruntude dow spot  yatay negatif bir goruntusu var suanki rakam 17115 kapanışda muhasebimizi yapıcaz
    Ekim 30, 2014, 18:03:51
  • demir.rx: arclk calısılır
    Ekim 28, 2014, 22:53:41
  • demir.rx: soyle hisse senetlerine baktımda akcansa -----------egser calısılır kazanc var
    Ekim 28, 2014, 22:44:44
  • demir.rx: dowun grafiğinde neye gore sıkıntı var tahmin etmek zor ama cok sebep cıkabilir dusuncede sadece karar asamalarını gorucez grafikte
    Ekim 28, 2014, 21:50:59
  • demir.rx: demir.rx: dowun genel goruntusunde sıkıntı var yatırımcı psikolojisinde istediklerini yapamıyorlar kısacası bekliyoruz----------------hisse senetlerine bakamıyoruz dowun baksak daha net oluruz kısacası ama suanki grafik goruntusu yazdığım gibi
    Ekim 28, 2014, 21:49:00
  • demir.rx: direncse direnc destekse destek direncde coskuysa coskuya katılıyoruz temkinli olarak
    Ekim 28, 2014, 21:47:27
  • demir.rx: dowun genel goruntusunde sıkıntı var yatırımcı psikolojisinde istediklerini yapamıyorlar kısacası bekliyoruz
    Ekim 28, 2014, 21:46:31
  • demir.rx: demir.rx: dowda daha önce dediğimiz gibi destek direncler calıştırılacak goruntu olarak suanki dow grafiği destekler olarak gozukuyor--------------------destekler calıştıralacak suanki goruntu halen bu  bekliyoruz grafiği goruyoruz fikrimiz değişebilirmi değişebilir yasayarak gidiyoruz coskuya katılımla gidiyoruz yani acıkcası
    Ekim 28, 2014, 21:44:17
  • demir.rx: dow hedef 17300 cıkartıyoruz beklentiye devam
    Ekim 28, 2014, 21:40:42
  • demir.rx: EVET DOW KAPANIŞ 16817 NE DEDİK 17000 EN TEPE   DEDİK İLERLEYEN  ZAMANLARDA GORUCEZ
    Ekim 27, 2014, 23:50:52
  • demir.rx: ÖNUMUZDEKİ DONEMLERDE GENEL TREND OLARAK MERKEZ BANKALARININ PARA POLİTİKALARINI İYİ TAKİP ETMEK GEREKİYOR PARİTELER EMTİALAR  COK KARMASIK YONU TAYİN ETMEK GENEL OLARAK GUC  BAKIYORUMDA KURUFASULYE İSRAİL MERKEZ BANKASI  BİLE ACIKLAMA YAPIYOR ESKİDEN BU KADAR ACIKLAMA GELMİYORDU :))))))))))))
    Ekim 24, 2014, 14:45:46
  • demir.rx: TURKİYE CUMHURİYETİ MERKEZ BANKASI DOVİZ KURU SUAN İTİBARİ İLE 2237 TRENDİ İLERLEYEN ZAMANLARDA TEKRAR ANALİZ YAPICAZ
    Ekim 24, 2014, 14:24:36
  • demir.rx: dowdaki gunluk goruntu olumlu bakalım borsanın sahibi garan napıcak
    Ekim 24, 2014, 14:19:54
  • demir.rx: TABİKİ GORMEK trader DUSER
    Ekim 23, 2014, 16:25:50
  • demir.rx: GRAFİKTE HER BİR CİZGİNİN AYRI BİR PSİKOLOJİSİ VARDIR YATIRIMCI PİSKOLOJİSİNDE
    Ekim 23, 2014, 16:25:31
  • demir.rx: DUNYADA HİÇBİR ZAMAN PARANIN SINIRI YOKTUR  PİYASADAN SILINMEYENLER BU MANTIKLA SİLİNMİYOR
    Ekim 23, 2014, 16:15:23
  • demir.rx: HER GRAFİĞİN AYRI HİKAYESİ VARDIR SOYLEDİKLERİMİ BUNA GORE UYARLAMAK DAHA DOĞRUDUR DUSUNCEDE
    Ekim 23, 2014, 16:14:05
  • demir.rx: YANİ SPK LİSANSLA BİRLİKTE YATIRIMCI VE YATIRIM PSIKILOJİSİNİ KUVETLENDİRSE DİPLOMAYI VERİRKEN DAHA AĞIRLIKLI OLUR PİYASAYA SURDUGU KİŞİYE
    Ekim 23, 2014, 16:12:05
  • demir.rx: SUNUDA NOT OLARAK SOYLİM HİCBİR GOSTERGE SİŞMEZ NE YUKARIYA GİDERKEN NE AŞAĞIYA GİDERKEN ONEMLİ OLAN GORMEK
    Ekim 23, 2014, 16:10:36
  • demir.rx: BUYUK DUSUNENELER PARASAL OLARAK HİÇBİR ZAMAN KUMARA GİRMEZ YANİ TUFAYA DUSMUCEKSİN
    Ekim 23, 2014, 16:08:02
  • demir.rx: YANİ KENDİSİDE ZARAR ETMIŞ OLUCAK AMA BASKA TARAFDAN ZARARINI AMAORTİ EDİCEK BURDA KUMAR DEVREYE GİRİYOR PSİKOLOJİYİDE YAZIYORUM SENİ KUMARA SOKAR NASILMI ADAM ZARAR EDİYORSA SENDE ZARAR EDİYORSUNDUR PSİKOLOJİDE CUNKU TRENDİ O YAPIYOR  ONUN İÇİN SAĞLAMLIĞINI YAPICAKSIN
    Ekim 23, 2014, 16:06:26
  • demir.rx: YAZMIŞ OLDUGUM STRATEJİYİ PSİKOLOJİYİ İYİ UYGULARSANIZ KAZANCSA KAZNC KAYIPSA KAYIP EŞİTTİR========================COK PARAN VARSA SOYLEDİĞİM STRATEJİYİ VE PSİKOLOJİYİLE BAŞKA BORSALARDADA GUVENLİĞİNİ ALICAKSIN TABİ NE MAGLUM ADAM BELKİ OYLE YAPIP SENİ İNDİRİCEK PARASAL OLARAK
    Ekim 23, 2014, 16:03:36
  • demir.rx: DOW VE DUNYA PİYASALARINA BAKIŞ ACIŞI BAKIŞ ACISI TRASA BAĞLARSA PARANIN VERMİŞ OLDUĞU GUC İLE KAZANCA BAKILIYOR
    Ekim 23, 2014, 16:01:35
  • demir.rx: YANİ PARAYI BASAN WORD KLASS PORTFOY YONETİCİSİ TRADER USTADIN BİLECEĞİ İŞ
    Ekim 23, 2014, 16:00:41
  • demir.rx: EĞERKİ DOWDA SIKINTI OLURSA 2 AYLIK SURECDE BUNU DAHA ONCEDEN GORUP ACIĞA SATIŞLARI HER GUN ARTIRIYORLAR ERTESİ GUNU BAZEN ACIĞA SATIŞLARINI KAPATIYORLAR BAZEN KAPATMADAN GUVENLİK OLARAK GİDİYORLAR GUVENİLİKLİ AÇIĞA SATIŞLARINIDA DOW İYİCE DUZELDİKDEN SONRA GORUP ACIĞA SATILARI O ZAMAN KAPATIP LONGLARINI ALIYORLAR
    Ekim 23, 2014, 15:59:07
  • demir.rx: VOBDA PARA KAZANMA TEKNİKLER=İLK ONCE VOBDAKİ POZİSYONLARIN NE TARAFDA OLDUGUNU GORMENİZ GEREKİYOR HER GUN  10 ARACI KURUMUN RAKAMSAL OLARAK TAKİP ETMENİZ GEREKİYOR  VE TOPLAM YAPMANIZ GEREKİYOR EKSİLER ARTILAR DİYE -GUNLUK OLARAK ACIĞA SATIŞLARA BAKILMALI  BU ACIĞA SATIŞLAR KİMİSİ BAZEN DOWDAKİ GUNLUK ASAĞIYA VE YUKARIYA DUSUM OLARAK KULLANILIYOR YANİ DUNDEN ALINA ACIĞA SATIŞLAR ERTESİ GUN DOW GRAFİĞİNE GORE  ALINAN ACIĞA SATIŞLARI  NASIL GOREREK ALMIŞ BU ONEMLİ EĞER YANLIŞ GORMUSLERSE SAYET DOWU TAKMAYIP ACIĞA SATIŞLARINI KAPATIRLAR  SONRADA 2 AYLIK HANGİ TARAFTA İSE KONTRATLARI O TARAFA GİDİLİR  YANİ GUNLUK OLARAK DOLDUR BOŞALT İŞLEMİ UYGULANIR DOWA GORE  ----------------------SONRASINDA İSE GRAFİK YAPIMI VE TALEP ARZA BAKLILIR EĞER LONGLARI YUKARI ALIRKEN TALEP YOKSA ACIĞA SATISLAR İLE PARTNER YAPIP AŞAĞIYA ACIĞA SATIŞDAN PARALARINI KAZANIRLAR SONRA TEKRAR 2 AYLIK TREND DOĞRULTUSUNDA ARZA BAKILIR---------------------2 AYLIK VEYAHUT 8 AYLIK TREND HESABINI YAPIPDA HAMLELERİNİ GERCEKLEŞTİRİYORLAR DOWA GORE YANILMA İHTİAMLLERİ OLUNCADA PİYASAYI DOW DUSTUGUNDE VERMİYORLAR BU TAMAMEN DOWA GORE BİZİM SAĞLAMLIKLA ALAKASI YOK KAZANCA GORE ALAKASI VAR
    Ekim 23, 2014, 15:55:12
  • demir.rx: HAYIRLI SEANSLAR
    Ekim 23, 2014, 15:31:18
  • demir.rx: vade sonıunu grafiği acığa satışları GORMEK LAZIM
    Ekim 23, 2014, 15:31:03
  • demir.rx: yeni portfoyu duzeltemenin iki ihtimali var ya aldıkları acığa satışları vobdaki  longlarla yukarıya kullanıcaklar yada ac gozluluk yapıpı acığa satışlardanda parayı kazanıcaklar  sonrada lonlarla veyahut vade sonu trend değişimi yapıcaklar
    Ekim 23, 2014, 15:30:15
  • demir.rx: yani trend başlangıcını yapıcaklar ama ilk önce portfoylerini duzelticekler ondan sonra
    Ekim 23, 2014, 15:28:08