* YASAL UYARI

Www.BorsaBeklenti.Com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye, grafik ve yorumlar, iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil, suret ve nam altında olursa olsun herhangi bir karara dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan, yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla kullanıcıya sunulmuştur. Bu sitede yayınlanan dökümandan; eksik bilgi ve/veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan siteyi yönetenler ve siteye yazı yazanlar ile yorumda bulunanlar sorumlu değildir. Genel anlamda, bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan bu site ve içeriği, herhangi bir taahhüdün parçası olmadığından, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar, gerçekleştirilecek işlemler ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu riski üstlenen kişilere aittir ve yalnızca bu kişileri ilgilendirir. Bu sitede yer alan hiçbir "ŞEY", yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; bu amaca hizmet eden kurumlar ve bu hizmeti talep eden şahıslar arasında düzenlenecek sözleşme içeriğine bağlı kalınarak, belli bir ücret karşılığında yürütülür. Bu site tamamen ücretsizdir. Bu sitede yer alan bütün bilgi, belge, tavsiye, yorum, yazı, video, v.b. diğer medya içerikleri, bahse konu bu medyaları ve dosyaları bu siteye koyan kişinin yada yorumcunun kendi kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşlere, sitedeki diğer bilgi ve belgelere dayanarak yapacağınız yatırım, size büyük kazançlar sağlayabileceği gibi tersi biçimde karınızı azaltabilir yada sizi zarara uğratabilir. İstenmeyen bu durumlar ortaya çıktığında, bu duruma sebebiyet verdiği iddia edilen/edilecek olan site sahibinin, siteyi düzenleyenlerin, siteye yazı yazanların ve yorum sahiplerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorumluluk tamamıyla yatırıma karar veren kişinin kendisindedir. Sitede suç teşkil eden, kanunlara, yasal düzenlemelere ve genel kabul görmüş ahlak kurallarına aykırı bir davranış sergilemek yasaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz. Gereği mutlaka yapılacak ve gerekli hallerde adli makamlara bildirimde bulunulacaktır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır. İzinsiz olarak yada kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Not : Bu paragrafın sağ üst köşesindeki eksi butonuna bastığınız taktirde, bir daha bu uyarıyı okumayacaksınız.

Borsa, ne Bir "Para Çekme" makinası ne de "Kolay Para Kazanma" oyunu degildir, aksine tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanin en zorlu arenasıdır.

Gönderen Konu: KLGYO - KİLER GMYO  (Okunma sayısı 6087 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kilimanjaro

• Rok - Kyu (Beyaz Kuşak)
  • *
  • İtibar: 3
  • Şiarımız; "Bilgi paylaştıkça büyür..."
Ynt: KLGYO - KİLER GMYO
« Yanıtla #40 : Temmuz 06, 2012, 00:56:58 »
Alıntı
2.90 altına gelinceye kadar hissede kalınabilir ama 2.90 altına geçerse, stop loss bile düşünülebilir...

Yükselen borsada bile inatla gerisin geri giden bir garip hisse... Bu seviyelerde stop loss mu yapılmalı, yoksa çıkış sırası elbet bu hisseye de gelir deyip beklemeye devam mı etmeli?

Çevrimiçi CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • İtibar: 1223
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
« Yanıtla #41 : Temmuz 06, 2012, 21:33:13 »
Haftalık grafikler artık yeni bir yükseliş trendine girilebileceği yönünde sinyal vermek üzere. Günlük olarak ise indikatörler güçlü ama hisse fiyatı henüz kıpırdamadı sayılır. Garip bir KASMA hali var. Böyle görüntüdeki hisseler bir anda patlayıp gidebilir. Yakından takip etmek gerek...

2.90 altına gelinceye kadar hissede kalınabilir ama 2.90 altına geçerse, stop loss bile düşünülebilir...

Yükselen borsada bile inatla gerisin geri giden bir garip hisse... Bu seviyelerde stop loss mu yapılmalı, yoksa çıkış sırası elbet bu hisseye de gelir deyip beklemeye devam mı etmeli?

cok can sıkıcı bir hisse oldugu dogru. Daha asagi gelmeyecegi konusunda kimse garanti veremez ama ben sunu biliyorum, borsada sabredebilmek gerek. Son zamanlarda sirketin yatirimlariyla ilgilenmedim ve unutmusum. Sirketin ederi, simdiki piyasa degerinden fazla oldugunu dusunuyorsaniz, mutlaka sabredin derim.
Boyle hisselerde, yatirimci danisma bolumlerinden bilgi almanizi tavsiye ederim. Sonra kendinizce basit bir degerleme yapin bakalim, bu hisseye para yatirdiginiz icin iciniz rahat edecek mi? Bu , sabredebilmek icin cok onemli. . .
Yukarıdaki analiz, yorum yada yazı tamamıyla kişisel kanaatlerimden oluşmaktadır. Sadece bilgi yada düşüncelerimi yazıyorum, kesinlikle Al-sat-tut tavsiyesi yapmıyorum.
Www.BorsaBeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir

Çevrimdışı kilimanjaro

• *
« Yanıtla #42 : Temmuz 07, 2012, 00:58:03 »
Alıntı
Yabancılara mülk satışı ve kentsel dönüşümle ilgili meclisten geçen yasal düzenlemeler, şirketin halihazırda devam eden projeleri, iki üç ay içinde gerçekleştirmeye çalıştığı sukuk ihracı ve bu yolla sağlayacağı düşük maliyetli borçlanma, vereceği bedelsiz hisse, vs. tüm bu olumlu beklentilere rağmen kağıt yerlerde sürünüyor. Acaba benim göremediğim olumsuz bazı şeyler var da onun için mi fiyatlar bu düzeyde? Yoksa bu fiyatlar düşündüğüm gibi yatırım için son derece uygun seviyeler midir?

Diye yazmışım iki ay kadar evvelki yorumumda. O günden bugüne şirketle ilgili olumsuz bir olay yaşanmadığı gibi olumlu kimi haberler bültenlere düştü. Mesela şirket yetkilileri mütekabiliyetle ilgili düzenlemeden sonra yabancı yatırımcıların Sapphire projesinden çok daha fazla yer almaya başladığını açıklamışlardı. Tamamlanan projeleri yanında devam eden projeleri de iyi bir beklenti oluşturacak nitelikte. Mesela http://www.kilergyo.com/tr/proje_yakuplu_konut.aspx
Kaldı ki sadece şirketin gerçekleştirmeye çalıştığı sukuk ihracı bile tek başına büyük bir beklenti bana kalırsa. Dolayısıyla aradan geçen süre içinde bana göre şirkete bakışımda olumsuz anlamda bir değişme bulunmuyor. Hissenin halihazırdaki durumunu, "at sahibine göre kişner" deyişine bağlıyorum. Bu hisse başka ellerde olsa çok farklı yerlerde olurdu diye düşünüyorum. Hakim hissedarlar hisseyi tamamen kendi haline terk etmişler gibi bir görüntü mevcut.

Alıntı
Sirketin ederi, simdiki piyasa degerinden fazla oldugunu dusunuyorsaniz, mutlaka sabredin derim.

Öyle düşünüyorum ama... Sabır taşı olsa çatlardı herhalde... Bir süre borsayı yakından takip etmemek, belki hissenin günlük fiyatlarına hiç bakmamak gerekiyor galiba :)

Çevrimdışı kilimanjaro

• *
« Yanıtla #43 : Temmuz 17, 2012, 17:52:39 »
Son derece çarpıcı aylık takas bilgileri:

İLK ÜÇ SIRA ALICILAR:
DENIZ               4.177.809
GARANTI BANK    1.293.059    
AKBANK             1.070.364    

İLK ÜÇ SIRA SATICILAR:
GEDIK               -343.819    
TERA                   -8.880    
ALAN                      -414    

Kaynak: http://www.foreks.com/hisse/pages/takas.jsp?bastip=bakiye&seciliHisseIdx=&hisse=KLGYOEN&kurum=----+KURUMLAR+-----&order=stk1AO&by=asc

Aylık takas verileri hissenin toplandığını çok net ortaya koyuyor. Böyle bir takas arka planı olan bir hisse nasıl düş(ürül)meye devam eder? Düşündüğüm gibi birileri toplarken sürekli hisseyi baskı altında mı tutuyor, yoksa bu benim hüsnü kuruntum mu? CEO Üstad başta olmak üzere uzman arkadaşlardan kıymetli yorumlarını bekliyorum...

Çevrimdışı kilimanjaro

• *
« Yanıtla #44 : Temmuz 17, 2012, 19:57:01 »
Alıntı
Aylık takas verileri hissenin toplandığını çok net ortaya koyuyor.
Demiştim ama hissenin bedelsiz hisse vererek bölündüğünü unutmuşum. Dolayısıyla aylık takas verileri üzerinden bir değerlendirme yapmak yanıltıcı olur...

Çevrimdışı kilimanjaro

• *
« Yanıtla #45 : Kasım 26, 2012, 23:36:07 »
Aradan aylar geçti, borsa ciddi oranda arttı ama bizim KLGYO yerinde saymak bir tarafa gerisin geri geldi. Şu aralar hissede bir hareketlilik var. Nihayet sıra bizim hisseye de gelecek galiba :)

Çevrimdışı ASPİRİN

• Fenomen Üye
  • San - Kyu (Yeşil Kuşak)
  • *
  • İtibar: 497
« Yanıtla #46 : Kasım 27, 2012, 00:04:48 »
DÜN ÖZELDEN BİR ARKADAŞ '' NE TAVSİYE EDERSİNİZ ...'' DİYE SORMUŞ İDİ , BENDE HİÇBİRŞEY TAVSİYE EDEMEM ANCAK ELİMDE ŞUNLAR VAR DEMİŞ İDİM , ONLARIN İÇİNDE KLGYO 'DA VAR ...

TAHTA SAHİBİNİN TARZI İHLAS GRUP TAHTALARINDA OLDUĞU GİBİ , KAĞIT SANKİ BASKI ALTINDA , ONUN HİÇ ACELESİ YOKSA , BENİM DE YOK ...

AL-SAT-TUT DEMEDEN VE HİÇBİR TAVSİYEDE DE BULUNMADAN ORTA VADELİ YATIRIM DİYELİM ...
TAHTAYI TEKNİK , TEKNİĞİ İSE CASH ÇİZER , ZOR OYUNU BOZAR ...
EKONOMİLER İHTİYACI BELİRLER, SİYASET İSE BU İHTİYACA UYGUN POLİTİKALAR ÜRETİR ...

Çevrimdışı kilimanjaro

• *
« Yanıtla #47 : Kasım 27, 2012, 00:31:22 »
DÜN ÖZELDEN BİR ARKADAŞ '' NE TAVSİYE EDERSİNİZ ...'' DİYE SORMUŞ İDİ , BENDE HİÇBİRŞEY TAVSİYE EDEMEM ANCAK ELİMDE ŞUNLAR VAR DEMİŞ İDİM , ONLARIN İÇİNDE KLGYO 'DA VAR ...

TAHTA SAHİBİNİN TARZI İHLAS GRUP TAHTALARINDA OLDUĞU GİBİ , KAĞIT SANKİ BASKI ALTINDA , ONUN HİÇ ACELESİ YOKSA , BENİM DE YOK ...

AL-SAT-TUT DEMEDEN VE HİÇBİR TAVSİYEDE DE BULUNMADAN ORTA VADELİ YATIRIM DİYELİM ...

Nerden düştüm bu belaya bilmemki, zamanında 0,78'den İHLAS satıp almıştım. Şimdi keşke ile başlayan bir cümle kursam bunun kimseye bir faydası olmayacak. Anladım ki zarardayken hisse değiştirmek ekstra risk almakmış. İHLAS'ta kalsaydım hiç değilse zararım çıkmış olurdu. KLGYO'da ekstra zarara girdim. Nasipte varmış demek ki. Her işte bir hayır vardır. Bekliyoruz. Aslında başta gelen hatam, sepet şeklinde değil de tek bir hisseye bağlı kalarak yatırım yapmak. Şu bir iki haftalık dönemde KLGYO'da yaşanan hareketlilik umut aşıladı. Şimdi değilse ne zaman? Bir buçuk yıldır hisse düşüyor. Borsa almış başını gitmiş. Bir kelden kelliğe çare oluşturan ilaç niyetine yatırım tavsiyesi alanın aklına şaşarım, benim derdim bana yeter :)

Çevrimiçi CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
KLGYO - KİLER GMYO
« Yanıtla #48 : Nisan 11, 2013, 14:50:19 »
Alıntı
Burakuyg: Erol hocam dün KLGYO da malı süpürdüler. Tekrardan bir yukarı gelirmi?
Bugün, 14:36:19

Bu hafta geleceğini sanmıyorum ama bu yıl içerisinde çok önemli bir yükseliş yapabileceğini düşünüyorum. Temelini incelemedim, sadece teknik olarak bunu söylüyorum...
Yukarıdaki analiz, yorum yada yazı tamamıyla kişisel kanaatlerimden oluşmaktadır. Sadece bilgi yada düşüncelerimi yazıyorum, kesinlikle Al-sat-tut tavsiyesi yapmıyorum.
Www.BorsaBeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir

Çevrimiçi CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
KLGYO - KİLER GMYO
« Yanıtla #49 : Nisan 15, 2013, 12:57:22 »
Alıntı
Burakuyg: KLGYO bakalım 2 üzerinde tutunabilecekmi. 1,95 den çıkmıştım.
Bugün, 11:43:00

2.11 de sağlam direnci vardı, orayı göremeden 2.08 den geri döndü. Biraz realize göstermeleri gerek. 1.94 önemli destek...

Çevrimiçi CEO

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • By CEO
    • borsabeklenti
    • www.borsabeklenti.com
KLGYO - KİLER GMYO
« Yanıtla #50 : Nisan 22, 2013, 10:54:44 »
Bu hafta geleceğini sanmıyorum ama bu yıl içerisinde çok önemli bir yükseliş yapabileceğini düşünüyorum. Temelini incelemedim, sadece teknik olarak bunu söylüyorum...

2.11 de sağlam direnci vardı, orayı göremeden 2.08 den geri döndü. Biraz realize göstermeleri gerek. 1.94 önemli destek...

Takaslar toplu ama ilk 20 aracı kuruma taksimat yapılıyor gibi bir görüntü var. Sanki tahtayı satıcılı göstererek mal toplama çabasındalar. Temel olarak önemli bir problem yoksa, bu durum uzak olmayacak bir zamandaki operasyona delalet.

Tahtada baskı var, 1.94 destek olamadı ama 26 şubatta başlayan yükselen trend 1.82 den geçiyor ve 1.82-1.86 bandındaki desteği çalışabilir. 1.82 test edilirse, yukarı gidiş için güzel bir destek olabilir.  Fakat tahtadaki baskı o kadar güçlü ki, 1.82 seviyesi destek olamaz ise aşağıdaki grafikte görülen 1.73 desteği (bence 1.73 görülmesi daha yüksek ihtimal) çok büyük önem kazanır ve teknik analize göre uzun vadeli alım yeri olarak da görülebilir. Tahtaya uzun vadeli yatırım yapmak için mutlaka önceden takip etmeye başlamanızı ve şirketin son durumunu araştırmanızı tavsiye ederim...

Çevrimdışı ŞAH

• Administrator
  • Sho - Dan (Kara Kuşak)
  • *
  • İtibar: 44
« Yanıtla #51 : Nisan 25, 2013, 21:44:59 »
Murat Beşli - Borsa Temel Analizler Grubu
Borsabeklenti.com sitesinde yer alan bilgi, belge, tavsiye ve yorumlar, yatırım danışmanlığı kapsamında ya da al, sat, tut tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun yatırımlar olmadığında, istemediğiniz sonuçlar meydana getirebilir.

İnternetteki en TEMİZ ve en FAYDALI borsa platformuna HOŞGELDİNİZ.

Unutmayın "BİLGİ, PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR". Sağlık, mutluluk, huzur ve hayırlı kazançlar dileriz.

* HİSSE ANALİZ

* Sohbet (Beta)

Yenile Geçmiş
  • CEO: atmacatuncay: CEO Hoacam, özledik... Sil Bugün, 12:33:27 Sağolun. Aslında buralardayım ama hem meşguliyetim çok hem de yazacak birşeyler bulamıyorum. Metro ümitlendirmişti ama sol şeridi kapamadı namussuz   :) Namusluymuş namussuz diyesi geliyor insanın  ;D ;D ;D
    Bugün, 15:09:45
  • CEO: eddie: Allah borsada zararda olanlara fırsat versin,zararlarını gidermeyi nasip etsin biran önce... Sil Bugün, 12:06:32 Amin...
    Bugün, 15:05:41
  • eddie: azhalat: atmacatuncay:  hoşgeldiniz.
    Bugün, 13:34:20
  • eddie: atmacatuncay: CEO Hoacam, özledik...   kesinlikle  (;
    Bugün, 12:42:54
  • atmacatuncay: CEO Hoacam, özledik...
    Bugün, 12:33:27
  • eddie: Bugün En Çok Çevrimiçi: 93. En Çok Çevrimiçi: 174 (Haziran 15, 2012, 15:39:30)  en son 88'di.... bir geldiniz,pir geldiniz Erol hocam...
    Bugün, 12:07:42
  • eddie: Allah borsada zararda olanlara fırsat versin,zararlarını gidermeyi nasip etsin biran önce...
    Bugün, 12:06:32
  • CEO: eddie: F/K bakarken metroda şunu atlamayalım; esas faaliyet kar marjı.Metroda bu bilançoda gözüken kar,sürekli olursa kimse tutamaz; ama yok,birikmiş bir para geldi,bilanço şişirildi ise,aynı şekilde boşaltılabilir de.dikkatli olmak lazım. Sil Bugün, 11:22:31 Kesinlikle haklısın. Ama bahse konu kar spekülatif bir hisseye ait ise, güzel bahanedir. Sürdürülebilirlik önemli değil (en azından nominal altındayken), özellikle de bu kadar uzun süre manipülasyon altında kıvrandırıldıysa...
    Bugün, 12:01:37
  • CEO: Burakuyg: Diyorum ki bu kağıda güven yok tavan bozulduğu gibi satışlar gelir bu arada Galip kağıdı toplayıp yakın bir zamanda MEPET satışı patlatır mı? Sil Bugün, 11:12:33 İhtimaldir. Bu kadar ayrıntılı bilmemize imkan yok. Arkama yaslanıp bekleme moduna devam edeceğim, ne olursa olsun 2 den önce satmak istemiyorum...
    Bugün, 11:59:02
  • CEO: Burakuyg: Erol hocam öğleden sonra tavanı bozar mı ya da ne zaman bozar tahmininiz. Ayrıca iyi senaryo hangisi? Sil Bugün, 11:11:52 Ne tavanı, daha karpuz kesmesi gerekir bence  ;D ;D İyi senaryoyu yaşamak için ekrandan metroyu çıkartttım, en erken çarşambaya kadar. Allah her şeyin hayırlısını versin İnşallah...
    Bugün, 11:58:13
  • CEO: eddie: Günaydınlar Ceo hocam,bereketli olsun Sil Bugün, 11:10:36 Allah razzı olsun. eddie: CEO: hocam, sizi burada görmek ne hoş ... Sil Bugün, 11:11:32 Sağol..
    Bugün, 11:57:12
  • Burakuyg: Ben F/K oranını aslında ALGYO için sormuştum. Şu an hala takibimde olan bir kağıt.
    Bugün, 11:30:05
  • eddie: F/K bakarken metroda şunu atlamayalım; esas faaliyet kar marjı.Metroda bu bilançoda gözüken kar,sürekli olursa kimse tutamaz; ama yok,birikmiş bir para geldi,bilanço şişirildi ise,aynı şekilde boşaltılabilir de.dikkatli olmak lazım.
    Bugün, 11:22:31
  • Burakuyg: Diyorum ki bu kağıda güven yok tavan bozulduğu gibi satışlar gelir bu arada Galip kağıdı toplayıp yakın bir zamanda MEPET satışı patlatır mı?
    Bugün, 11:12:33
  • Burakuyg: Erol hocam öğleden sonra tavanı bozar mı ya da ne zaman bozar tahmininiz. Ayrıca iyi senaryo hangisi?
    Bugün, 11:11:52
  • eddie: CEO: hocam, sizi burada görmek ne hoş ...
    Bugün, 11:11:32
  • eddie: günaydın Burakuyg: kardeşim,bereketli olsun.
    Bugün, 11:11:08
  • eddie: Günaydınlar Ceo hocam,bereketli olsun
    Bugün, 11:10:36
  • CEO: Karı 155.818.318 TL. Şu anda piyasa değeri 195.000.000,00 TL olduğuna göre piyasa değeri/karı (yani f/k) sı 1,25 e tekabül ediyor ki, çok çok düşük bir rakam bu. 100 olan şirketler bile var. Ama en güzel f/k 12-15 civarı olmasıdır, BENCE. 12 olsa bile 12* 155.818.318 TL = 1.8 milyar TL yapar. Yani kaba bir hesapla 6-7 TL arasına gelmesi sürpriz olmamalı. Bakalım piyasa bunu nasıl algılayacak göreceğiz. Bundan 4-5 ay sonra ben demiştim derim nasılsa, yazın bir kenara. Dağ fare de doğurabilir. Ama unutmamak gerek ki, ümit fakirin ekmeğidir  ;D ;D   Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Bugün, 10:53:33
  • CEO: Burakuyg: Bir kağıdın F/K oranının çok düşük olması ne demek? yani 2,x ler de olması nedir? ne beklenir? karı iyi ve kasası dolu ise. Sil Bugün, 10:10:22 Karı 155.818.318 TL. Şu anda piyasa değeri 195.000.000,00 TL olduğuna göre piyasa değeri/karı (yani f/k) sı 1,25 e tekabül ediyor ki, çok çok düşük bir rakam bu. 100 olan şirketler bile var. Ama en güzel f/k 12-15 civarı olmasıdır, BENCE. 12 olsa bile 12* 155.818.318 TL = 1.8 milyar TL yapar. Yani kaba bir hesapla 6-7 TL arasına gelmesi sürpriz olmamalı. Bakalım piyasa bunu nasıl algılayacak göreceğiz. Bundan 4-5 ay sonra ben demiştim derim nasılsa, yazın bir kenara. Dağ fare de doğurabilir. Ama unutmamak gerek ki, ümit fakirin ekmeğidir  ;D ;D
    Bugün, 10:31:14
  • Burakuyg: Bir kağıdın F/K oranının çok düşük olması ne demek? yani 2,x ler de olması nedir? ne beklenir? karı iyi ve kasası dolu ise.
    Bugün, 10:10:22
  • Burakuyg: Sözün özü sizi buralar da görmek istiyoruz Kahve Bahane:))
    Bugün, 10:07:50
  • Burakuyg: Olsun Erol hocam o zaman antreman yapalım beklediğiniz heyecana:)
    Bugün, 10:07:29
  • CEO: 2 yi görünce 40 gün 40 gece heyecan yaşarız artık. 3 olursa 45, 4 olursa 50 gün bile olur  ;D ;D
    Bugün, 10:05:08
  • CEO: Burakuyg: Erol hocam günaydınlar. BUgün ve METRO istediğimiz yere gidene kadar tümgün burada kalsanız artık. BEraber bu heyecanı paylaşsak. Sil Bugün, 09:57:16 Bu heyecan değil ki. Söylemesi ayıp BEKLEDİĞİM yerlere geldiğinde SATMA hesapları başlayınca heyecana gelirim. Şu anda heyecanım hiç yok. Önce 1 i geçmesi lazım, sonra belki de 2 yi falan, İnşallah yani...
    Bugün, 10:04:09
  • Burakuyg: Erol hocam günaydınlar. BUgün ve METRO istediğimiz yere gidene kadar tümgün burada kalsanız artık. BEraber bu heyecanı paylaşsak.
    Bugün, 09:57:16
  • CEO: Günaydınlar, hayırlı sabahlar. Allah herkesin kalbindekine göre versin İnşallah...
    Bugün, 09:45:06
  • CEO: acemi_13: Kadir gecemiz mübarek olsun Sil Dün, 22:56:06 Amin...
    Bugün, 09:44:35
  • eddie: acemi_13: Kadir gecemiz mübarek olsun. amin
    Dün, 23:44:29
  • acemi_13: Kadir gecemiz mübarek olsun
    Dün, 22:56:06